Rusza cykl Chemicznych Niedziel

Od lutego aż do czerwca zapraszamy na cykl Chemicznych Niedziel w Muzeum. Co miesiąc dzieci będą miały okazję zobaczyć i wziąć udział w innych, niezwykłych doświadczeniach. Warsztaty prowadzone będą przez prawdziwą chemiczkę, która odkryje przed małymi adeptami tajniki fascynującej nauki.

Dla uczestników przygotowaliśmy zestawy, które pozwolą im wykonać poznane doświadczenia w domu. Dzieci, które wezmą udział we wszystkich 5 warsztatach, otrzymają specjalny certyfikat!

Terminy Chemicznych Niedziel:  26 luty, 26 marzec, 23 kwiecień, 28 maj, 25 czerwiec.

Warsztaty odbywają się zawsze w godzinach 10:00-11:30

Na Warsztaty Chemiczne obowiązują zapisy. Do udziału zapraszamy dzieci powyżej 7. roku życia.

Koszt   udziału w  każdym spotkaniu to   30 zł od osoby.

Przy dokonaniu opłaty za cały cykl 5 warsztatów z góry obowiązuje cena promocyjna  120 zł

Jeśli jeszcze nie wiesz, czy dasz radę wziąć udział w całym cyklu, płacisz 30 zł za każdy warsztat, a za 5 zapłacisz połowę ceny!

W cenie:

• pokazy chemiczne i doświadczenia prowadzone przez prawdziwego chemika,
  • zestaw małego chemika do domowego przygotowania doświadczeń.

Rodziców zapraszamy do rezerwacji pod numerem (  52) 515-70-15.

Jednocześnie informujemy, że rodzice nie biorą udziału w warsztatach.

Prosimy o wypełnienie zgody na udział dziecka w wydarzeniu, którą znajdą Państwo tutaj:

docs.google.com/document/d/   15ocRgHvDRgOWnDWcQ03ahWwgl7cQM   2W1nIeYcxF0Ljw/edit

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!